Postavička Křesťanská hudební skupina Juventus Logo

Obsah stránek

Příběhy
Jsi 200177. návštěvník od 17. 3. 2008 a spolu s tebou je tu ještě 8 lidí.
Valid HTML 4.01 Transitional
Valid CSS
Valid RSS
Level A conformance icon, W3C-WAI Web Content Accessibility Guidelines 1.0

Sušenky Betonky

Bylo-nebylo...Začíná to jako pohádka, ale je to krutá realita.
Jednou se Ivonka rozhodla, že přiveze na setkání a zkoušku perníčky. Znala naše hladové bříška, napekla tedy docela slušnou zásobu krásně vyhlížejících perníčků. Některé měly tvary, že by se za ně Piccasso nemusel stydět, jiné byly tradiční. Boj o perníčky byl značný, i když leckdo poznamenal, že prý jako perníčky jen vypadají, chutí jsou spíše coby sušenky...Tedy poněkud tvrdčí...
Další víkend na zkoušku Iva přivezla sušenky ještě tvrdšího kalibru, mnohý zub zatrnul...Ale přesto jsme chroupali všichni svorně, doplňujíc stravování poznámkami o kvalitě sušenek. Jejich tvar byl rozkošný, hlavně hudebníci se zhlídli na tvary houslí, kytar, notiček aj.
Sušenky nás provázeli i do Hradiště a právě tady, když si nejeden strávník málem vylomil zub, zazněla poprvé hláška : "Ty fufenky šou tfrdé jak beton!" (Samozřejmě s plnými ústy to znělo mnohem pikantněji). Ivonka přitakala...Prý tak trošku ztvrdly...
Ondra si snažil pomoci jak se dalo a máčel sušenky ve šťávě...Ivonka chroupala dál a prohodila: "To jsou sušenky, sušenky Betonky!"
Tak dala svým originálním sušenkám poprvé název a nutno podotknouti, že si nedovedeme přidstavit zkouškový víkend bez Betonek. A Betonky? Ty svůj název nesou s hrdostí dál a nemají se opravdu za co stydět. Jsou skutečně betonové.
(Lea, 20. 11. 2006, 12:59)

Naše příběhy

Dvacet deka pařížáku a dvacet rohlíků
"Hlavně pozor na zásuvku..."
Cestou necestou se svou osuškou...
"Bo nevime, co zitra bude!"
Než se sejdeme...
Sezobnul je pták
Jak jsme přišli o nohu
Sušenky Betonky
Není vždy jen veselo
Proč jsou naše trička fialová
Akce "zlomená ruka"

 

Postavička Postavička